KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7607029
nr 760 7029
Blandteknik
2 st, monogramsignerade G. S, 1826, Stockholmsmotiv, motivets mått: 13x19
Utrop:
3.000 kr
Såld:
21.000 kr
måndag 28 maj 2012
3.000 kr
3.000 kr
3.500 kr
3.200 kr
3.800 kr
3.700 kr
4.000 kr
7.600 kr
7
6.000 kr
7
8.000 kr
7.800 kr
8.000 kr
- Klassiska